GÖNÜLLÜ EĞİTİMCİLER TERÖRÜ LANETLEDİ

TÜGED Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN, Hakkâri’nin Çukurca ve Yüksekova ilçelerindeki PKK’lı teröristlerin haince saldırılarını nefret ve şiddetle kınadığını söyledi.

Dernek Başkanı ERDOĞAN, Hain ve Kalleşçe saldırı sonucu Vatanı için şehit düşen 26 Mehmetçiğin ailelerine de başsağlığı diledi. Hakkâri’nin Çukurca ilçesinde teröristlerce gerçekleştirilen hain ve kalleşçe saldırıya ilişkin bir açıklama yapan Dernek Başkanı ERDOĞAN, Vatan hainleri gerçek yüzünü bir kez daha gösterdiğini vurguladı.

Ülkemizde manevi hassasiyetlere saldırıda bulunan terörün, hain emellerini ve çirkin yüzünü göstererek 26 vatan evladının hayatını kıydığını kaydeden Erdoğan, “Acımız çok büyük. Ne olursa olsun Ülkemizin bölünmez ve bir bütün olduğunu ancak bu bütünlüğümüze kasteden, el ve dil uzatıp söz söyleyenler hiçbir zaman emellerine ulaşamayacak. Terörün her çeşidini nefretle kınıyor, şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, ailelerine ve Yüce Türk Milletine sabır diliyorum” dedi.