Gönüllü Eğitimciler

Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği, Karadeniz’in Liman Kenti olan tarihi Sinop Valisi sayın Dr. Ahmet CENGİZ’İ makamında ziyaret etti. Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği Genel Başkanı Yrd. Doç. Dr. İbrahim ERDOĞAN ve Genel sekreter Erol COŞKUN İle  Mehmet POYRAZOĞLU katıldı. Ziyarette Tüm Karder dernek Başkanı Osman IŞIK’TA katıldı.

TÜGED Genel Başkanı ERDOĞAN, Sayın Valimiz ile Ankara Pursaklar Kaymakamı iken ortak proje yaptıklarını ve Sayın Valimizin şahsında Sinop Valiliği ile Eğitim alanında ortak projelerde çalışabileceklerini belirterek Aile, çocuk ve gençlerle ilgili eğitim projeleri hakkında Sayın CENGİZ’E bilgi verdiler.

Karder Genel Başkanı Osman IŞIK ilk kez Sinop ilini ziyaret ettiklerini belirterek, Bu ziyaretlerinin hayırlı olsun ve nezaket ziyereti olduğunu belirterek Dernek olarak yaptıkları çalışmalardan Vali beye bilgi verdiler. Sinop’la ilgili projeler hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulundular. 2012 Yılında Başkent Ankara’da SİNOP TANITIM GÜNLERİ yapılması konusunda mutabık kaldılar.

Tüm Karder Başkanı IŞIK, Sayın Sinop Valisi Dr. Ahmet CENGİZ’E konukseverliğinden dolayı teşekkür ettiler ve günün anısına KARDER adına plaket takdim ettiler.

Ziyarette Sayın Sinop Valisi Dr. Ahmet CENGİZ ise Tüm Karder ve Türkiye Gönüllü Eğitimciler Derneği yöneticilerini İlimizde ağırlamaktan ve bu nezaket ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Kendilerinin Pursaklar Kaymakamı iken Gönüllü Eğitimciler ile birlikte güzel projeler yaptıklarını belirterek kendilerinin Sivil toplum kuruluşlarına önem verdiğini belirterek Sinop ilinde de yine eğitim ve kültür alanında ortak projeler yapabileceklerini söyledi.